«Стратегія успіху» як мотиваційна точка відліку для нових поколінь студентів-філологів

25 вересня на кафедрі англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій під час проведення традиційного «Тижня англійської мови і перекладу» у межах циклу зустрічей студентів-філологів з випускниками кафедри англійської філології і перекладу «Стратегія успіху» відбулася онлайн зустріч з випускницею кафедри Валерією Мельничук, яка працює у міжнародній гуманітарній організації. Модератори зустрічі – доценти кафедри англійської філології і перекладу Алла Сітко та Марина Пилипчук. Зустріч проводилася за участю членів гуртка «Проблеми і перспективи розвитку перекладу».

Пані Валерія розповіла студентам про початок своєї професійної діяльності, про свої досягнення, про незабутні роки навчання в університеті, які сприяли успішному працевлаштуванню та розвитку креативних можливостей особистості. Гостя ілюструвала свою розповідь вдало дібраними світлинами зі студентського життя, наукових досягнень та кар’єрного зросту. Пані Валерія окреслила складові вдалого кар’єрного росту та надала поради майбутнім перекладачам щодо успішного працевлаштування. Дуже тішить, що Валерія не зупиняється на досягнутому, а планує надалі опановувати нові сходинки. Щиро бажаємо їй успіхів на цьому шляху!

Дякуємо пані Валерії за цікаву та змістовну зустріч. Завжди чекаємо на наших випускників!