Чергова зустріч у межах проєкту «Стратегія успіху»

24 вересня на кафедрі англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у межах започаткованого циклу зустрічей студентів-філологів з випускниками кафедри англійської філології і перекладу «Стратегія успіху» відбулася онлайн зустріч з випускницею кафедри Валентиною Воробкало.

Валентина є співробітницею міжнародної компанії, яка працює у галузі логістики. Модератори зустрічі – доценти кафедри англійської філології і перекладу Алла Сітко та Марина Пилипчук. Активними учасниками зустрічі стали члени гуртка «Проблеми і перспективи розвитку перекладу». Пані Валентина розповіла про незабутні роки навчання в університеті, а також познайомила студентів зі специфікою роботи своєї фірми. Гостя також звернула увагу на переклад специфічних ЛО, які зустрічаються у логістичній галузі та запропонувала активний глосарій.

Дякуємо нашій гості за змістовну зустріч!