На ФЛСК відбулася гостьова лекція норвезького представника

19 вересня 2024 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася гостьова лекція норвезького представника Норвезько-української торгової палати, журналіста, громадського активіста Amund Myklebust.

Тема лекції: «Демократичні та ціннісні поступи в сучасному європейському та українському суспільстві в контексті кризи політичного устрою в світі: історичні ретроспективи Норвегія та Україна.».

До лекції доєдналися здобувачі освітнього ступеня бакалавр спеціальностей 035 «Філологія», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», 053 «Психологія», аспіранти спеціальності 015 Професійна освіта, адміністрація факультету, завідувачі кафедр та викладачі.

Лекція була дуже цікавою, спікер розповів про спільну історію України та Норвегії, вислови свою підтримку і любов Україні! Здобувачі мали можливість попрактикувати знання англійської, задаючи низку запитань пану Амунду.

Учерговий раз дякуємо D-Hub за гостинність і можливості працювати у сучасному освітньому просторі.