Атестація аспірантів на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій

17 вересня 2024 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося розширене засідання, одним із головних питань якого було звітування аспірантів кафедри про виконання освітньо-наукової програми (ОНП) за спеціальністю 015 – Професійна освіта.

Засідання очолила завідувачка кафедри, д-р пед. н., професорка ЛУЗІК Ельвіра.

Серед присутніх були:

– д-р пед. н., професорка Ковтун Олена – гарант ОНП;

– д-р псих. н., професорка Семиченко Валентина;

– к. пед. н., доцентка Хоменко-Семенова Леся, заступник декана по роботі зі студентами;

– к. пед. н., доцентка Демченко Наталія;

– к. псих. н., доцентка Ічанська Олена;

– доктор філософії в галузі Освіта/Педагогіка Михеєва Тамара, відповідальна по роботі з аспірантами кафедри;

– доктор філософії в галузі Освіта/Педагогіка Заєць Наталія.

Здобувачі підготували атестаційні звіти та виступили з презентаціями результатів наукових досліджень із зазначенням кількості публікацій, участі у прийнятих міжнародних науково-практичних конференціях, форумах тощо.

За підсумками розширеного засідання кафедри всі аспіранти і докторанти кафедри отримали позитивну атестацію. Гарант програми Олена Ковтун відзначила високий рівень організації освітньо-наукової підготовки здобувачів ступеня доктора філософії та доктора педагогічних наук на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти.

Висловлюємо подяку науковим керівникам за ретельну підготовку здобувачів, а молодим науковцям – за старанне виконання освітньої та наукової складових. Бажаємо подальших досягнень і успіхів!