Освітні системи світу: шлях до вдосконалення української освіти

17 вересня в рамках переддипломної практики магістрантка Мирослава Михайленко під керівництвом доцента кафедри англійської філології і перекладу Оксани Полякової організувала дискусію для студентів групи 402. Темою зустрічі була «Система освіти по всьому світу».

Під час заходу були розглянуті освітні підходи Канади, Норвегії, Іспанії, Швеції, Китаю та Японії. Студенти мали можливість не лише ознайомитися з особливостями цих систем, але й порівняти їх з українською освітою. В ході обговорення було акцентовано на сильних і слабких сторонах кожної країни, а також обговорено, які елементи іноземного досвіду можуть бути корисними для розвитку української освітньої системи.

Дискусія викликала жвавий інтерес серед студентів і стимулювала їх до рефлексії над шляхами вдосконалення освіти в Україні.