Налагодження співпраці з центрами реабілітації та відновлення для військових та цивільного населення

19 вересня 2024 року в.о.декана, докторка педагогічних наук, професорка кафедри іноземних мов і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Наталія Мельник,  керівник відділу фандрайзингу та грантів Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор Петро Савчук та доцентка кафедри іноземних мов і перекладу ФЛСК Леся Кондратюк провели зустріч із менеджментом реабілітаційно-рекреаційного Центру «Велнес-технології» (далі Центр)(https://www.wellness-technologies.com.ua/).

У ході зустрічі було обговорено ряд стратегічних напрямів серед яких:

• налагодження партнерства між структурними підрозділами факультету та Центром;
  • ініціювання укладання Договору між Національним авіаційним університетом та Центром;
  • розроблення спільних для обох сторін проєктних заявок до українських та міжнародних фондів;
  • розроблення стратегії спорту та спортивних рекреацій в умовах університетського освітнього простору тощо.

Обговорено важливість залучення військових у реабілітаційні центри та відновлення цивільних й внутрішньо переміщених осіб, що особливо актуально в період військового та повоєнного часу.

Результатами зустрічі стала домовленість у підготуванні до підписання Договору про співпрацю, що уможливить у подальшому залучення співробітників Центру як стейкхолдерів в освітній простір університету, так і проведення спільних наукових та освітніх заходів.