Preserving Our Planet: Practical Steps for Environmental Conservation

13 вересня 2024 року для студентів групи Б-035-22-1-Фл була проведена виховна година на тему “Preserving Our Planet: Practical Steps for Environmental Conservation”, яку підготувала магістрантка Міроненко Анна, під керівництвом доцента кафедри англійської філології і перекладу Оксани Полякової.

Під час заходу обговорювалися основні причини погіршення стану довкілля, зокрема в Україні. Студенти висловлювали свої думки щодо таких проблем, як забруднення повітря, вирубка лісів та нераціональне використання ресурсів.
Учасники активно долучилися до дискусій, шукаючи реальні шляхи вирішення цих проблем. Вони обговорювали конкретні кроки для збереження природи, серед яких сортування сміття, скорочення використання пластику, раціональне споживання енергії та води. Захід дав можливість не лише поглибити свої знання про екологічні проблеми, але й задуматися про свою роль у збереженні планети.