Філологи-магістранти здобувають професійні навички

17 вересня 2024 року магістрантка-практикантка Варвара Петрова під керівництвом доцента кафедри англійської філології і перекладу Марини Пилипчук провела виховний захід для студентів групи Б-035-24-2-ФЛ(б) на тему «Діалекти англійської мови».

Під час заняття студенти досліджували значущість діалектного різноманіття в англійській мові та його вплив на сприйняття і комунікацію. Особлива увага була приділена тому, як знання діалектів може допомогти майбутнім перекладачам ефективніше передавати зміст і нюанси оригінального тексту.

Студенти переглянули відеоматеріали, що демонстрували різницю у вимові, і з’ясували, що діалектне різноманіття є не лише цікавим мовним феноменом, але й ключовим елементом культурної ідентичності. Дискусія викликала жвавий інтерес, що сприяло глибшому розумінню важливості вивчення діалектів для майбутніх фахівців з перекладу.

Захід пройшов у формі відкритої бесіди, де кожен студент мав можливість висловити свою думку та поділитися власним баченням мовного різноманіття, що значно розширило знання про англійські діалекти.