Переможці Завтра.UA відвідали Міжнародну виставку в PinchukArtCentre

Переможниці стипендіальної програми Завтра.UA, студентки факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Наталія Шапенко та Анастасія Голуб на запрошення PinchukArtCentre відвідали виставку, яка була організована саме для стипендіатів Завтра.UA 2024.

«Я з тобою» – Міжнародна групова виставка. Загроза життю, боротьба за свободу, постійні втрати, геополітичні конфлікти та кліматична криза випробовують силу людського духу та нашу стійкість. І водночас вони ж спонукають жити тут і зараз. Зовнішні виклики посилюють навички співпереживання, які тепер є особливо важливими для нашого виживання.

Виставка показує практику двох художніх угруповань, що були активні в Одесі на межі 2010–2020х років: галереї NOCH і тимчасового об’єднання, яке діяло в просторі колишнього судноремонтного заводу (СРЗ) та складалася з Даші Чечушкової, Іллі Тодуркіна та _*.

Це лише початок у співпраці зі стипендіальною програмою! Ми бажаємо здобувачкам нових і прогресивних досягнень!