Захист кваліфікаційних робіт здобувачів ОС Бакалавр за спеціальністю Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

11-12 червня 2024 на кафедрі історії та документознавства відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів з двох ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації». У складі комісії були фахівці найвищої кваліфікації: голова комісії Левченко Лариса Леонідівна, докторка історичних наук, професорка, директорка  ЗДАВОВУ, члени комісії: Тюрменко Ірина Іванівна докторка історичних наук, професорка, завідувачка кафедри історії та документознавства, Дротянко Любов Григорівна, докторка філософських наук, професорка, завідувачка кафедри філософії, Сідоркіна Олена Миколаївна, кандидатка  філософських наук, доцентка, доцентка кафедри філософії, Божук Людмила Володимирівна, кандидатка історичних наук, доцентка, доцентка кафедри історії та документознавства. Секретарем комісії була Ількова Оксана Григорівна, старша викладачка кафедри історії та документознавства.

Захист кваліфікаційних робіт відбувався в діловій, серйозній, але доброзичливій атмосфері. Здобувачі бакалаврського ступеню продемонстрували високий рівень професійної підготовки, набуті компетентності, зокрема, вміння працювати з різними джерелами, аналізувати значні масиви інформації, працювати на аналітичних платформах, захищати власну позицію, аргументовано відповідати на складні питання з теми дослідження. Більшість зі здобувачів проявила креативність, нестандартне мислення у дослідженні обраної  теми. Не всі досягли вершин, але результати захисту дуже хороші. Здобувачі отримали багато відмінних оцінок.

Комісія рекомендувала до огляду-конкурсу на кращу роботу кваліфікаційні роботи таких спеціалістів:

Якубчака Ярослава, Шелегеди Олесі, Окунської Евеліни, Ніколаєнко Світлани,  Бородатої Вікторії, Іваницької Анни.