Успішний захист кваліфікаційних робіт здобувачів ОС Бакалавр зо ОПП Практична психологія!

10-13 червня 2024 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій працювала екзаменаційна комісія із захисту кваліфікаційних  робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» зі Спеціальності 053 «Психологія» Освітньо-професійної програми «Практична психологія» денної форми навчання.

Щиро дякуємо високоповажній комісії у складі:

голова комісії – Олег Кокун – доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент Національної педагогічної академії України, заступник директора із науково-інноваційної роботи Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України;

члени комісії:

докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки та психології професійної освіти Ельвіра Лузік; докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри соціальних технологій Ірина Савельчук; кандидатка психологічних наук, доцентка, доцентка кафедри педагогіки та психології професійної освіти Наталія Проскурка; кандидатка психологічних наук, доцентка, доцентка кафедри авіаційної психології Олена Ічанська.

Із вітальним словом до здобувачів звернулася в.о.декана ФЛСК, докторка  педагогічних наук, доцентка Наталія Мельник та заступник декана з наукової та міжнародної діяльності, кандидатка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки та психології професійної освіти  Анжеліка Кокарєва.

Вітаємо випускників із завершенням важливого етапу! Рідна Альма-матер завжди буде пам’ятати ваші успіхи та досягнення. Бажаємо вам впевненості та натхнення на вашому професійному шляху. Нехай успіх супроводжує вас у всіх починаннях, а здобуті знання та досвід допоможуть досягти нових висот.