Ширшають наші ряди!

Ще одна група науково-педагогічних працівників аерокосмічного факультету, факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, факультету комп’ютерних наук та технологій, факультету транспорту, менеджменту і логістики та факультету міжнародних відносин, задіяних в імплементації Проєкту англомовної освіти Національного авіаційного університету, успішно склали іспит з англійської мови професійного спрямування й отримали сертифікати, що надають право викладати спеціальні дисципліни англійською мовою. Високий рівень англомовної компетенції, комунікації, вільне професійне володіння фаховою англійською термінологією продемонстрували Зибін Сергій, професор кафедри безпеки інформаційних технологій факультету комп’ютерних наук та технологій, Єременко Роман, асистент кафедри гідрогазових систем аерокосмічного факультету, Василенко Микола, доцент кафедри авіаційних, комп’ютерно-інтегрованих комплексів факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Подальших Вам професійних успіхів, шановні колеги!