Філологи успішно склали державний екзамен!

12 червня 2024 року здобувачі освітнього ступеня Бакалавр спеціальності 035 «Філологія» успішно склали державний екзамен!

Майже всі 4 роки навчання студенти-філологи провели перед екранами своїх ноутбуків, здобуваючи свої знання та навички онлайн, державний екзамен став чудовою нагодою нарешті зібратися разом в аудиторії.

Екзамен розпочали вітальним словом в.о. декана, докторки педагогічних наук Наталії Мельник, яка побажала здобувачам освіти успішного складання не лише державного екзамену, а й подальших вступних екзаменів в магістратуру!

Для проведення екзамену було залучено докторку філологічних наук, професорку, завідувачку кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Світлану Криворучко; завідувачку кафедри іноземних мов і перекладу, докторку педагогічних наук, професорку Олену Ковтун, завідувачку кафедри англійської філології і перекладу, докторку педагогічних наук, професорку Ліану Буданову та доцентку кафедри англійської філології і перекладу, кандидатку філологічних наук Аллу Головню.

Структура білету мала класичний формат та складалась з 3-х частин: тестові питання з теорії, написання есе та виконання перекладу. Завдяки такому перерозподілу завдань, кожен здобувач освіти мав можливість проявити свої теоретичні знання, практичні навички грамотного письма англійською мовою та виконання перекладу, що в подальшому стане головним предметом їх професійної діяльності.

До зустрічі в магістратурі!