Перші кроки в професії

Під час проходження фахово- ознайомлювальноі практики студенти 1 курсу спеціальності 231 Соціальна робота разом із керівником практики, старшим викладачем кафедри Наталією Новіковою, відвідали «Київ мілітарі хаб» (Центр комплексної підтримки учасників бойових дій). Це єдиний простір для Захисників та Захисниць, а також членів їхніх родин, де можна отримати базові соціальні послуги, безкоштовну кваліфіковану первинну і вторинну юридичну допомогу та психологічну підтримку, фізкультурно-спортивну реабілітацію, інформацію про працевлаштування, пройти процедуру профорієнтації, курси підвищення кваліфікації чи опанувати нову професію.
Під час зустрічі з представником хабу Романом Ушевим здобувачі отримали цікаву інформацію щодо напрямків діяльності центру, познайомилися з представниками відділів та служб та окреслили основні завдання та плани, що будуть реалізовані під час проходження практики.