Участь викладачів кафедри української мови та культури в заході, присвяченому 30-річчю Соломʼянської “Просвіти”

11 травня 2024 року в рамках співпраці з Київською “Просвітою” завідувач кафедри української мови та культури Світлана Литвинська, доценти Оксана Приходько, Христина Стецик взяли участь у заході, присвяченому 30-річчю Соломʼянської “Просвіти”, який відбувся в Центральній бібліотеці ім.Г.Сковороди Києва. Учасниками музично-поетичної програми стали відомі українські культурні діячі Тарас Яницький, Ігор Якубовський, Ольга Ходацька, Зоя Голота, Кирило Стеценко.

Під час заходу Світлані Литвинській та Оксані Приходько, членам Київської “Просвіти”, було вручено грамоти за активну роботу в “Просвіті”, створення духовних і культурних цінностей та за патріотичне виховання студентської молоді. Вітаємо з відзначенням роботи наших колег!