Якість реалізації ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність»

23 лютого 2024 року під час проведення години корпоративної культури відбулося обговорення результатів опитування здобувачів вищої освіти ДК 221 (наставник Леся ХАЛЕЦЬКА) з питань розуміння якості освіти за ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОС «Бакалавр» (3 семестр, 2023-2024 н.р.).

Здобувачі позитивно оцінили професійну доброзичливу атмосферу набуття загальних і фахових компетенцій під час опанування навчальних дисциплін, запропонованих в межах ОПП кафедрою історії та документознавства, відсутність булінгу. У своїй більшості відзначили хорошу організацію освітнього процесу, обрання дисциплін вільного вибору, виявили задоволення обраними вибірковими дисциплінами та формуванням індивідуальної освітньої траєкторії. Також здобувачі вищої освіти висловили свою думку стосовно можливості покращення ефективності освітнього процесу, зокрема шляхом порівняння змісту освітніх компонентів та уникнення подібності висвітлюваних питань; більш докладного ознайомлення студентів з робочими програмами навчальних дисциплін, зокрема, пояснення результатів навчання та компетентностей, які дає можливість досягти навчальна дисципліна.