Участь у роботі журі ІІ етапу конкурсу наукових робіт учнів-членів Малої академії наук з української мови

17 лютого 2024 року завідувачка кафедри української мови та культури Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Світлана Литвинська взяла участь у роботі журі ІІ етапу конкурсу наукових робіт учнів-членів Малої академії наук з української мови. Учасники конкурсу репрезентували результати своїх досліджень із широкої проблематики сучасної української мови. У центрі уваги юних науковців виявилися неологізми періоду воєнного протистояння, правописні норми, походження прізвищ і псевдо, тексти творів сучасних письменників тощо.

У складі журі конкурсу працювали науковці з НАУ (доц. Литвинська С.В.), НУБіП (проф.Харченко С.В), КНЛУ (проф. Банан М.П.), УДУ імені Михайла Драгоманова (доц. Шемет В.Г.)

Завідувачка кафедри Світлана Литвинська запросила учасників конкурсу відвідати НАУ й продовжити свою освіту в нашому закладі.