Засідання старостату

12 лютого 2024 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій у форматі офлайн/онлайн відбулося засідання старостату.

До зустрічі доєдналися в.о.декана Наталія Мельник, заступник декана з навчальної роботи Олександра Алпатова, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва, відповідальна ФЛСК по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, а також очільники студентського самоврядування ФЛСК.

Старости академічних груп отримали інформацію стосовно:

– організації ІІ семестру 2023-2024 навчального року, термінів складання заліково-екзаменаційної сесії;

–  підготовки матеріалів до Міжнародної науково-практичної конференції «Політ».

Разом з тим на зустрічі обговорили алгоритм поведінки під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».

В.о. декана Наталія Мельник  провела мотиваційну вправу зі студентами щодо згуртованості та подолання викликів у процесі навчальної діяльності.

Голова студентської ради ФЛСК Владислав Бондаренко поділився планами роботи студради на ІІ семестр.

Старости груп задавали питання, які стосуються організаційного процесу, розповіли про дії викладачів та студентів під час сигналу «Повітряна тривога» та про перебування в укритті.

Ми щиро бажаємо студентам віри і наснаги!

Дякуємо Захисникам за можливість жити і навчатися!

Слава Україні!