Зроби свій вибір: обговорення питання обрання навчальних дисциплін за вибором здобувачами вищої освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»!

Здобувачі вищої освіти НАУ є повноцінними учасниками освітнього процесу, а, отже, вони мають право впливати на його організацію, одним із аспектів якої стають вибіркові дисципліни. Вибіркові дисципліни, які здобувачі вищої освіти обирають самостійно – це дисципліни, які вводяться для ефективного використання можливостей університету з метою якісного задоволення освітніх і кваліфікаційних потреб студентів, підвищення їх конкурентоспроможності та затребуваності на ринку праці. З 29 по 31 січня 2024 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК НАУ відбулися години корпоративної культури, зустрічі-обговорення науково-педагогічних працівників із здобувачами вищої освіти 1, 2, 3-х курсів ОС «Бакалавр» ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» та ОПП «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації», присвячені питанням обрання навчальних дисциплін за вибором. Так, 29 січня 2024 р. на годині корпоративної культури наставником ДК 221 доцентом Халецькою Л.П. проведено інформування студентів групи ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» про порядок формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача вищої освіти НАУ. Студенти були ознайомлені з переліком вибіркових рекомендованих і альтернативних освітніх компонентів, отримали можливість ознайомитися з силабусами дисциплін на сайті ФЛСК НАУ. 30 січня 2024 р. завідувачка кафедри професор Тюрменко І.І., гарант ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» доцент Божук Л.В., наставник ДК 321 старший викладач Ількова О.Г. обговорили зі студентами академічної групи актуальні питання переваги вибору дисциплін, ознайомили їх з переліком дисциплін вільного вибору, який включає в себе як дисципліни випускової кафедри, так і дисципліни інших кафедр університету. Гарант ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» доцент Божук Л.В. під час зустрічі зі студентами ДК 121, які вперше обиратимуть вибіркові навчальні дисципліни на наступний навчальний рік, познайомила їх з «Положенням про формування індивідуальної освітньої траекторії здобувача вищої освіти в Національному авіаційному університеті» та «Покроковою інструкцією для здобувача вищої освіти в АС ФІОТ». 31 січня 2024 р. гаранти ОПП: «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації», доцент Чепуренко Я.О. та «Документознавство та інформаційна діяльність», доцент Божук Л.В. провели відповідну інформаційну зустріч-обговорення дисциплін вільного вибору зі студентами ДК 322 освітньо-професійної програми ««Інформаційна аналітика та соціальні комунікації». До відома усіх студентів спеціальності було доведено графік проведення вибору дисциплін на 2024-2025 н.р. на сайті НАУ у рубриці «Здобувачу вищої освіти», підрубриці «Індивідуальна освітня траєкторія» з 07 лютого по 09 лютого 2024 р.