На факультеті проведено інструктажі  щодо дій у разі сигналу «Повітряна тривога».

З 22.01.2024 по 26.01.2024 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено інструктажі щодо дій у разі сигналу «Повітряна тривога» зі здобувачами вищої освіти 1-4 курс ОС Бакалавр, 1 курс ОС Магістр та співробітниками факультету.

Інструктажі зі здобувачами вищої освіти 1 та 2 курсів ОС Бакалавр та 1 курсу ОС Магістр було проведено наставниками груп в приміщенні укриття 8-го конкурсу, для здобувачів вищої освіти 3 та 4 курсів ОС Бакалавр інструктажі було проведено онлайн за допомогою платформи Google meet. Разом з тим, в.о. декана Олександра Алпатова в укритті 8-го корпусу провела інструктаж для співробітників факультету.