ХХІV Міжнародний конкурс із української мови імені Петра Яцика стартував!

Упродовж листопада в рамках Днів української писемності та мови кафедра української мови та культури організувала в НАУ І етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який традиційно проводиться в Україні та за кордоном на підтримку обдарованої молоді і для утвердження української мови на культурній мапі світу.

Цьогоріч у І етапі конкурсу узяло участь понад 300 здобувачів вищої освіти з різних факультетів університету.

Переможцями і призерами стали:

І місце – Ангеліна Шпирка (ННІНО), Марія Білецька (АКФ), Марія Сініченко (ФАЕТ).

ІІ місце – Денис Євченко (ФАЕТ), Зоряна Нестеренко (ФЕБІТ), Вікторія Люльчук (ННІНО), Єлизавета Ткаченко (ФНСА), Ірина Тернова (АКФ), Юлія Ярмоленко (ФЛСК).

ІІІ місце – Альона Звонюк (ННІНО), Ярослав Головацький (ФАЕТ), Дар’я Прокопенко (ФНСА), Ангеліна Рещиковець (ФНСА), Олександр Ходаківський (ФАЕТ), Валерія Богачова (ФЛСК), Наталія Шапенко (ФЛСК), Владислав Гаврилюк (ФНСА), Діана Чижова (ЮФ), Вікторія Кравець (ЮФ).

Вітаємо призерів конкурсу, а переможцям зичимо на найвищому рівні продемонструвати знання української мови та гідно представити наш університет на наступному етапі!