Турнір із шахів

29-30 листопада у приміщенні науково-технічної бібліотеки Національного Технічного Університету України «КПІ» відбувся шаховий турнір присвячений 125 річчю зазначеного університету. місце У змаганнях взяли участь 125 студентів з 14 ЗВО. Студенти НАУ виступили в обох номінаціях – “Аматори” та “Професіонали”.  Незважаючи на таку високу конкуренцію в категорії «Аматори», наші хлопці, Іван Караульний і Антон Півоваров, вибороли І місце та ІІІ місце відповідно. У більш складній, але не менш конкурентній,  категорії «Професіонали» виступало відразу четверо наших представників, які  увійшли до 20-ки найсильніших шахістів м. Києва. Вітаємо наших студентів і бажаємо плідної підготовки до наступних відповідальних змагань!

Тренер команди, завідувач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК, доцент Вржесневський І.І.