Чемпіонат Києва з баскетболу

24.11.2023р у спортивному комплексі Київського Національного Економічного Університету розпочався Чемпіонат з баскетболу 3х3 за програмою ХІХ Універсіади м. Києва  серед збірних команд ЗВО. У змаганнях беруть участь 27 команд з 14 ЗВО м. Києва. Честь Національного Авіаційного Університету (КАІ) захищають одразу 2-і команди, які грали в  окремих підгрупах.

Перша команда, яка складається з більш досвідчених гравців, змагалася зі збірними командами НУХТ, ДТЕУ-2, НАУКМА-1. За результатом ігор команда НАУ –І, здобувши чотири перемоги у підгрупи, вийшла до півфіналу, де зустрічалася зі збірною командою НУФВСУ-2. Здобувши дуже важливу перемогу у півфінальній грі, продемонструвавши всю свою спортивну міць, свої вміння та майстерність, наші хлопці автоматично вийшли у фінальне коло змагань.

Друга команда НАУ у підгрупі грала з потужними збірними КНЕУ-1, НУФВСУ-2. Нажаль команді НАУ -2, гравці якої тільки набираються досвіду, ще доведеться посперечатися за вихід у наступне коло змагань. Вирішальні ігри для баскетболістів з команди  НАУ-2, відбудуться 30 листопада у спортивному комплексі НУБІП.

Бажаємо нашим студентам успіху та запрошуємо всіх підтримати наших спортсменів!

Склад команди НАУ-І :Нечипорук Владислав (ФЛСК 407), Рудий Мар’ян (ФТМЛ 303), Макаренко Ярослав (ЮФ 305), Маковій Олексій (АКФ 103) і Рудаков Гліб (ФАЕТ 122).

Склад команди НАУ-ІІ: Бутко Олексій (ФКПІ 425), Салій Роман (АКФ 103). Киян Іван (ФНСА106), Яковенко Антон (ФАЕТ 251), Гавриленко Андрій (АКФ 207).

Тренер команди, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Величенко М.А.