Чемпіонат м. Києва з баскетболу

20 листопада,  на спортивному майданчику нашого університету,  відбулася гра IV туру  Чемпіонату м. Києва з баскетболу серед молодіжних команд в рамках ХІХ Універсіади. Зустрічалися збірні команди Національного Авіаційного Університету «Авіатор» та Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури.

Наші спортсмени, розуміючи що вирішується вихід до фінальної частини змагань, захопили  ініціативу гри з перших хвилин. Перша чверть закінчилася з рахунком 30:9 на користь команди НАУ, що дало змогу перевірити свій ігровий досвід студентам  І-го курсу.  Поєднання досвіду і молодості, бажання наших хлопців реалізувати себе та показати свої найкращі якості привели до впевненої перемоги НАУ з рахунком 86:36.

Вітаємо наших спортсменів і тренера команди, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК НАУ Величенко М.А. з потраплянням до фінальної частини змагань!