На ФЛСК відбувся майстер-клас від представництва Академії продажів

14 листопада 2023 року у рамках проєкту «Як жити це життя» на ФЛСК відбувся майстер-клас «Як вибудувати особистий трамплін для успішного страту кар’єри». Тренеркою виступила CEO Академії продажів Андрія Крупкіна Тетяна Полянська, яка є спікеркою в StudPoint, Kaizen Club, Вечір в Бюро та веде співпрацю із ЗВО України.

Учасниками майстер-класу стали здобувачі вищої освіти факультетів НАУ.

У ході роботи Тетяна поділилася важливими аспектами успішного працевлаштування, а саме:

🔸як створити круте резюме;

🔸як пройти успішно співбесіду;

🔸де шукати роботу;

🔸як успішно пройти стажування;

🔸як досягти кар’єрних висот;

🔸лідерство, тайм-менеджмент, мотивація.

Майстер-клас є дуже актуальним у питаннях працевлаштування наших майбутніх фахівців. Разом з тим Академія продажів Андрія Крупкіна і факультет лінгвістики та соціальних комунікацій працює над питанням подальшої плідної співпраці. Сподіваємося на результативну роботу з майбутніми стейкхолдерами!