Засідання наукового гуртка «Арт-клубу»

Арттерапія продовжує пошук нових ресурсних технік для адаптації, відновлення психіки людини в сучасних реаліях війни. Одним із важливих завдань, над вирішенням якого працюють учасники студентського наукового гуртка «Арт-клуб» разом з його керівником – старшим викладачем кафедри Педагогіки та психології професійної освіти Оленою Дацун є розробка та апробація нових арттерапевтичних технік для роботи з пораненими військовослужбовцями під час їх реабілітації в медичних закладах Києва.

2 листопада 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка «Арт-клубу» разом зі студентами 1 курсу спеціальності 053 «Практична психологія». Тематикою засідання була апробація авторської арттерапевтичної методики «Крапка». Асоціації учасників групи, які виникали під час виконання техніки, їх коментарі та зворотній зв’язок після завершення роботи є цінними і будуть враховані в подальшій роботі.