Засідання старостату

30 жовтня 2023 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій у форматі офлайн/онлайн відбулося засідання старостату.

До зустрічі доєдналися декан Наталія Ладогубець, заступник декана з навчальної роботи Олександра Алпатова, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва, відповідальна ФЛСК по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, а також очільники студентського самоврядування ФЛСК.

Головним питанням порядку денного було – чи відбудеться перехід на дистанційне навчання через відсутність опалення в корпусі.

Як результат було проведено опитування серед студентів 1 та 2 курсів ФЛСК, у якому 75% виявили бажання перейти на дистанційну форму. Унаслідок цього Студентська рада ФЛСК подала клопотання на розгляд.

Разом з тим старости академічних груп отримали інформацію стосовно:

– процедури нарахування додаткових балів до загального рейтингу та отримання стипендії;

– орагнізації зимової заліково-екзаменаційної сесії.