Науковий гурток «Геловін: традиція та сучасність»

31 жовтня відбулось засідання наукового гуртка у форматі вебінар, присвяченого інтерпретації Геловіну в різних культурних середовищах. У роботі гуртка взяли участь  студенти 506 групи ФЛСК. Модераторка заходу, доцентка кафедри української мови та культури Кошетар У.П., запропонувала переглянути історичні світлини та малюнки, прослухати музичні твори, присвячені Геловіну. Студенти дізналися, що об’єднує День Всіх Святих, кельтське свято Савина (Samhain), іспанське свято Діа де лос Муертос, Осінні Діди, Свято Андрія (Калиту) тощо. Широкий історико-культурний та етнографічний матеріал зацікавив та спонукав до дискусії.

Студентам було запропоновано завдання написати есей про фільми, що популяризують Геловін, яке вони успішно виконали.