Чемпіонат України з перетягування канату

28 жовтня 2023 року в м. Києві у приміщенні легкоатлетичного манежу Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих та молоді (ІІІ – ІV ранг). Змагання проводилися під егідою федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату. Загалом участь взяли 8 жіночих та 17 чоловічих команд з різних регіонів України.

І місце, у складі І жіночої збірної, вибороли:

Савінова Тетяна – ФКНТ 351, Богданенко Альона – ФЕБІТ 305, Демченко Крістіна – ФККПІ 242М

ІІ місце, у складі ІІ збірної, посіли:

Ярмоленко Руслана (ФАЕТ 362), Демченко Крістіна (ФККПІ 242М).

ІІ місце серед чоловічих команд, у складі І-ї команди, зайняли Денисенко Денис ї Макуха   Богдан (обидва ФНСА – 408).

ІІІ місце вибороли Приходько Олександр (АКФ ЕМ 104М) і Шпота Ілля (ФАЕТ 405), які тягнули канат за ІІ збірну:

Виборовши призові місця, наші студенти увійшли до складу національної збірної команди України і візьмуть участь у підготовці до виступу на Кубку Європи і Чемпіонаті Світу.

Підготувала наших спортсменів майстер спорту України, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Інна  Скидан.

Вітаємо та бажаємо дівчатам і хлопцям вдалих тренувань та досягнення високих спортивних результатів під час майбутніх змагань!