Особистісний фактор (людський фактор) в безпеці перевезень

26 жовтня на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, згідно з планом організаційної роботи,  був проведений диспут англійською мовою з теми «Особистісний фактор (людський фактор) в безпеці перевезень» зі студентами англомовної групи 114 ФТМЛ. Старший викладач Мазуренко Зоя Юріївна презентувала схему з відповідної теми: ‘’Personal (human) factor in transportation safety”.

Під час диспуту студенти обговорили, які саме помилки операторів (водіїв, пілотів) трапляються через так званий «людський фактор», індивідуальні особливості чи риси характеру людини, її поведінку та ставлення до роботи. Не залишилися поза увагою й були згадані під час розмови інші фактори, що не відносяться до «людського фактору», такі як технічний стан транспортного засобу, зовнішні умови (наприклад, погодні умови) та навколишнє середовище (наприклад, інфраструктура чи інтенсивність дорожнього руху). Студенти навели приклади порушення правил безпеки під час перевезення, розглянули та обговорили набір слайдів про причини аварій за участі вантажного транспорту, а також запропонували різні підходи в роботі водія для уникнення аварійних ситуацій, враховуючи особистісний фактор, як запоруку безпечних перевезень.