Кубок першокурсника

17 – 19 жовтня, у спортивному залі №1 спортивного комплексу НАУ за ініціативою кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК відбулися змагання з футзалу Кубок Першокурсника НАУ. Головний суддя змагань тренер збірної команди НАУ з футзалу, старший викладач

Дейнеко І. В.

У турнірі взяли участь збірні команди 10 факультетів, загалом 72 студента. За результатом протистоянь перемогу виборола збірна команда АКФ.

Склад команди переможців:

Токар Олександр ( гр. 207), Кот Владислав (гр. 207), Литвин Діма (гр. 111),

Свистун Максим (гр. 113), Александров Олексій (гр. 112),

Савченко Олександр (гр. 104), Павленко Владислав (гр. 112),

Воронков Артур (гр. 108), Антипов Микола (гр. 108),

Вишнівський Валентин (гр. 108).

Вітаємо хлопців і тренера збірної команди АКФ, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Совгірю Т.М.!

Під час закриття змагань переможці були нагороджені грамотами і медалями, а спортсмени збірної команди ФТМЛ грамотами за ІІ місце.

Також, за популяризацію спорту серед молоді була нагороджена грамотою та пам’ятним подарунком спортсменка збірної команди ФКПІ, членкіня збірної команди України U21 з футболу Сердюк Валерія (СЗ 182).

Дякуємо всім учасникам змагань і до нових зустрічів на спортивному майданчику!