Заходи ФЛСК до Дня Захисників і Захисниць України!

2 жовтня в Національному авіаційному університеті відбувся вебінар, присвячений Дню Захисників і Захисниць України. До вебінару долучилися студенти ФЛСК та ФКПІ НАУ. Модератор заходу, доцент кафедри української мови та культури Кошетар У.П., запропонувала програму заходу. З вітальним словом до студентів та колег звернулися Хоменко-Семенова Леся Олексіївна, відповідальна факультету по роботі зі студентами, та Литвинська Світлана Віталіївна, завідувач кафедри української мови та культури.

День Захисників та Захисниць України – це День кожного, хто обрав боротьбу за Батьківщину. Кожного, хто вирішив присвятити себе Україні. Її незалежності та волі. Тих, хто захищає рідні міста і села, українську культуру та мову, нашу історію та символи. Ми пам’ятаємо кожного воїна, який поліг зі зброєю в руках, обравши цей надскладний шлях, і пройшовши ним до кінця. І ми вшановуємо їх, продовжуємо битися з ворогом, ще завзятіше виконуючи свій обов’язок, розуміючи, яка відповідальність лежить на кожному з нас. Іван Шеремета, студент ФКПІ, волонтер, учасник Всеукраїнського молодіжного форуму «Державоторець: молодь на варті змін», поділився досвідом волонтерської роботи. У виконанні актриси Марічки Піменової прозвучала «Присяга…» та вірш «Він тихо говорив…». Студенти 326 та 327 груп ФЛСК підготували доповіді та презентації на про Валерія Федоровича Залужного, Романа Ратушного, Василя Сліпака, Буліча Олександра Олександровича, Олександра Яковича Оксанченка. Честь і слава всім, хто захищав і захищає українську Незалежність. Безмежна вдячність їм.