Забіг до Дня Захисників і Захисниць України!

28 вересня 2023 р. на стадіоні спортивного комплексу НАУ відбулися змагання з бігу на 1000 м, присвячені Дню захисника і захисниці України. Забіг було організовано за ініціативою викладачів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК.

У змаганнях взяли участь студенти з різних факультетів, загалом 49 чол., (37 юнаків і 12 дівчат). Очолював організацію та суддівство змагань тренер збірної команди НАУ з легкої атлетики, кандидат педагогічних наук, доцент Фотинюк В. Г.

Після підведення підсумків місця розподілилися наступним чином:

серед юнаків І місце виборов Алексій Денис (АКФ 109),  ІІ місце посів Зіньков Артем (ФНСА 408)  і третє місце зайняв Обухов Сергій (ФЕБІТ 105)

Серед дівчат самою найшвидшою була Калюжна Софія (ФНСА 108) друге місце зайняла Климко Тетяна (ФНСА 107) і третє місце у Кухар Софії (ФЕБІТ 104).

Студенти отримали багато вражень, досвід та нові знайомства Сьогодні ми провели тут такі старти, а вже 5 вересня відбудуться змагання зі спринту.

Бажаємо всім подальших спортивних успіхів  і чекаємо  на нових змаганнях з легкої атлетики!