Переддипломна практика магістрів-філологів відбулася

Підбиття підсумків проходження переддипломної практики магістрів Здобувачі вищої освіти 2-го курсу спеціальності 035 «Філологія» ОПП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, освітнього ступеня «Магістр» денної та зачоної форм навчання успішно захистили свої звіти з переддипломної практики, яку вони проходили на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК з 01.09.2023 по 24.09.2023. За період практики студенти виконали усі поставлені перед ними вимоги, вчасно орофмили та приєднали необхідні документи, а також звіти. За цей час здобувачі вищої освіти отримали неоціненний досвід проведення практикчних занять під кервництвом викладачів-методистів, в свою чергу студенти молодших курсів мали змогу поспілкуватися зі своїми старшими колегами, дізнатися більше інформації щодо особливостей вступу на магістратуру, навчання за освітньою програмою. Таким чином, було встановлено міцний зв’язок між поколіннями, який буде точно зберігати в здобувачів вищої освіти не лише прагнення до нових знань, улосконалення своїх навичок, а також постійного самоконтролю та розвитку, як в професійному, так і в особистісному плані. Щиро дякуємо викладачам, які підтримували та допомогали здобувачам освіти на всьому шляху проходження практики, а також самим студентам, які провели такі цікаві інтерактивні заняття та низку актуальних виховних заходів. Бажаємо успіхів на завершальному етапі навчання!