Боротьба зі стресом – актуальна проблема сьогодення

19 вересня 2023 року у групі 303-а був проведений виховний захід на тему “Escapism as way to cope with reality”.Захід провела магістрант-практикант Вілущак Ганна Володимирівна під керівництвом викладача-методиста кафедри англійської філології і перекладу Сітко Аллі Василівни.
Метою заходу було ознайомити студентів з поняттям ескапізму, розрізняти позитивний та негативний ескапізм, а також навчити студентів здоровим способам боротьби зі стресом.
Захід пройшов у цікавій та інтерактивній формі. Студенти активно брали участь у дискусіях, виконували завдання та обговорювали отриману інформацію. Наприкінці заходу студенти надали позитивні відгуки щодо його проведення. Вони вважають, що заход був цікавим та корисним, оскільки дізналися багато нового про ескапізм та способи боротьби зі стресом.