International Day of Peace

До Міжнародного дня миру для студентів 3-ого курсу проведено захід магістром 2-ого курсу, спеціальності «Філологія» Зелінською Анастасією за участі викладача-методиста, доцента кафедри англійської філології і перекладу Марини Володимирівни Рудіної.

Виховний захід був спрямований на відзначення Міжнародного Дня Миру та підкреслення важливості миру у сучасному світі. Під час заходу студенти разом із магістранткою-практиканткою отримали можливість взяти участь у важливій дискусії щодо ролі освіти, мови, та міжкультурного розуміння та толерантності у зміцненні світового миру.

Магістрантка-практикантка наголосила на тому, що необхідно активніше долучатися до зусиль у збереженні світового спокою та, як мова може бути інструментом спілкування та розуміння, сприяючи розвитку терпимості, взаєморозуміння та врегулюванню конфліктів на міжнародному рівні.

Виховний захід завершився з великим зацікавленням та обговореннями, і всі учасники дійшли висновку, що мир починається із кожного з нас.