Як тебе не любити, Києві мій!

17 вересня 2023 року доцент кафедри історії та документознавства, кандидат історичних наук, Олег Захарчук провів для студентів ДК 121, які навчаються за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність» традиційну для першого курсу екскурсію присвячену історичному Подолу, організовану завідувачем кафедри історії та документознавства, доктором історичних наук Іриною Тюрменко та наставником групи ДК 121 кандидатом історичних наук, доцентом Юрієм Смольніковим. Студенти-документознавці ознайомились з історичними пам’ятниками Подолу, дізналися про історію Києво-Могилянської академії, інших визначних місць цього древнього району міста, відвідали старовинну Ільїнську церкву. Під час екскурсії Олег Захарчук проводив історичні паралелі між минулим і сучасним, пов’язуючи історію Подолу із більш широкими аспектами історії розвитку української державності та культури.