Участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції

14 вересня 2023 р. завідувач кафедри української мови та культури Литвинська Світлана Віталіївна взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття”, яку організував Національний університет ” Одеська політехніка”. Робота конференції була присвячена вивченню актуальних проблем сучасного інформаційного суспільства, організації суспільних комунікацій, використанню цифрових технологій у дистанційній формі навчання тощо. У своєму науковому дослідженні на тему “Антиукраїнські фейки про війну в інформаційних повідомленнях: технології створення” Світлана Віталіївна проаналізувала інформаційний контент держави-агресорки й визначила такі технології створення фейкових новин, як маніпуляції, шантаж, імітації, синтез реальних і вигаданих фактів.