Відбулося засідання старостату ФЛСК

11 вересня 2023 року року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання старостату.
До зустрічі доєдналися заступник декана з навчальної роботи Олександра Алпатова, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва , заступник декана по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова., а також очільники студентського самоврядування ФЛСК.
Старости академічних груп отримали інформацію стосовно:
– організації 2023-2024 навчального року, термінів складання заліково-екзаменаційної сесії;
– процедури нарахування додаткових балів до загального рейтингу та отримання стипендії;
– особливостей ведення облікового журналу навчальних занять;
– також отримали інформацію про роботу Медичного центру НАУ та, зкрема, терапевта, якого закріплено за факультетом.
Разом з тим на зустрічі обговорили надважливі питання сьогодення:
– обговорення правил поведінки під час оголошення сигналу “Повітряна тривога”;
– правила поводження в укритті та після завершення небезпеки, а саме з отриманням сигналу «Відбій повітряної тривоги»;
– алгоритм дій у разі виникнення пожежі або загоряння у гуртожитку.
Голова студентської ради ФЛСК Ігор Шевченко поділився планами роботи студради та набору до студенських організацій.
Голова студентської ради гуртожитку ФЛСК Костянтин Істратов розповів про правила проживання в гуртожитку під час воєнного стану.
Старости груп задавали питання, які стосуються організаційного процесу, розповіли про дії викладачів та студентів під час сигналу “Повітряна тривога” та про перебування в укритті.
Ми щиро бажаємо студентам віри і наснаги!
Дякуємо Захисникам за можливість жити і навчатися!
Слава Україні!