На ФЛСК відбулася зустріч з мешканцями гуртожитку №5

4 вересня 2023 відбулася зустріч студради гуртожитку №5 зі студентами-мешканцями гуртожитку Факультету лінгвістики та соціалних комунікацій. На заході були присутні заступник декана по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, члени студентської ради гуртожитку.

Голова студентської ради гуртожитку Костянтин Істратов проінформував студентів  стосовно правил проживання в гуртожитку, познайомив з членами студентської ради та старостами поверхів; розповів про особливості поселення/виселення студентів з гуртожитку; перерахував низку порушень, через які студенти можуть бути виселені з гуртожитку.

Також Костянтин провів інструктаж «Що робити під час сигналу «Повітряна тривога» ?! Що робити під час пожежі в гуртожитку ?!»

Зокрема, студенти  отримали інформацію про:

• місця укриттів у студентському містечку НАУ;
  • маршрути та порядок руху до укриттів;
  • правила поведінки в укритті та після завершення небезпеки, а саме з отриманням сигналу «Відбій повітряної тривоги»;
  • алгоритм дій у разі виникнення пожежі або загоряння у гуртожитку.