Відбулося заняття для співробітників ФЛСК щодо цивільного захисту та пожежної безпеки

Перед початком занять в новому навчальному році 31.08.2023 на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено спеціальне навчання для професорсько-викладацького складу з теми “Алгоритм дій за сигналом цивільного захисту “Повітряна Тривога”, а також щодо послідовності дій у випадку виникнення пожежі на території НАУ.
Заняття провів начальник Відділ цивільного захисту, пожежної техногенної та екологічної безпеки

Юрій Сидоренко.
В рамках цього заходу співробітники ФЛСК вивчили алгоритми та процедури, що пов’язані з оперативним реагуванням на можливі загрози, пов’язані з безпекою на території університету.

Наш перший пріоритет — це забезпечення безпеки та комфорту для всіх членів нашої спільноти.

Були розглянуті наступні питання:
• місця укриттів у навчальних корпусах, де проводяться заняття.
• маршрути та порядок руху до укриттів.
• правила поведінки в укритті.
• дії працівників на робочому місці за сигналом «Повітряна тривога»
• дії керівників занять (викладачів) та здобувачів вищої освіти під час занять у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» та після завершення небезпеки, а саме з отриманням сигналу «Відбій повітряної тривоги»
• алгоритм дій у разі виникнення пожежі або загоряння на об’єктах університету тощо.