Перемога у конкурсі «Як соціальна робота змінює світ» серед студентської молоді України

Студенти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ – майбутні фахівці соціальної сфери увійшли в ТОП-20 найкращих серед 100 учасників Конкурсу «Як соціальна робота змінює світ», який організовано Міністерством соціальної політики України.

Перемогу отримали:

Герасимнюк Ілля Олександрович (здобувач магістерського рівня вищої освіти за ОПП «Соціальна робота»);

Никитчук Катерина Сергіївна (здобувач бакалаврського рівня вищої освіти за ОПП «Соціальна робота»);

Перкова Орина Олександрівна (здобувач бакалаврського рівня вищої освіти за ОПП «Соціальна робота»).

Переможці зустрілися з Міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович для неформального обговорення перспектив розвитку в галузі соціальної роботи.

Поєднання досвіду державних службовців Міністерства соціальної політики України та прагнення майбутніх соціальних працівників до змін відкриває шлях до впровадження інноваційних ідей та інструментів соціальної роботи. На думку, професора кафедри соціальних технологій Ірини Савельчук, такі ініціативи привертають увагу молоді до актуальних проблем соціальної роботи і дозволяють країні залучати молоду генерацію фахівців соціальної сфери до їх вирішення.

Участь у Конкурсі також брали:

–           магістри ОП «Соціальна робота» (Чесановська Софія Геннадівна, Вішталюк Валерія Володимірівна);

–           бакалаври ОП «Соціальна робота» (Краснюк Наталя Олександрівна, Фенюк Тетяна Володимирівна, Фортельна Аліна Ігорівна).

Майбутнє соціальної роботи за молоддю з їх креативними та інноваційними ідеями!