Кубок з волейболу

04 грудня 2022 року на базі спортивного комплексу Національного Медичного Університету ім. Богомольця пройшов відкритий Кубок НМУ з волейболу серед збірних команд ЗВО м. Києва. У змаганнях взяли команди НАУ, ДУТ, КНУБА і НМУ ім. Богомольця.

Збірна команда НАУ, впевнено обігріючи суперників у попередніх та півфінальних іграх, зупинилася за крок до перемоги, програвши у фінальній грі господарям майданчика, посіла ІІ місце.

Склад збірної команди НАУ: Паламарчук Мирослав (ФАЕТ 308), Плюснін Олександр (АКФ 105М), Кірик Антон (ФК КПІ 181) , Романенко Олександр (ФАЕТ 141), Корнілов Юрій (ФТМЛ 103 Б), Зав’ялов Даниїл (АКФ 307), Фурман Максим, Опанасенко Влад. Також за нашу збірну команду, в рамках проведеної профорієнтаційної роботи, виступав учень загальноосвітньої школи №23, майбутній наш абітурієнт Гірда Давид.

Підготувала команду старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки  Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, майстер спорту з гандболу, суддя міжнародної категорії з гандболу, тренер збірної команди НАУ Ракитіна Т.І.

Вітаємо тренера і наших спортсменів з вдалим виступом! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!