Онлайн-екскурсія до музеїв Ватикану та музею Сальвадора Далі

3 листопада відбулася віртуальна екскурсія до музеїв Ватикану та музею Сальвадора Далі, участь у якій взяли студенти 1 курсу ФККПІ. Віртуальний музей – це музей, що існує в глобальній інформаційно-комунікаційній мережі «Інтернет» завдяки об’єднанню інформаційних і творчих ресурсів для створення принципово нових віртуальних продуктів: віртуальних виставок, колекцій, віртуальних версій неіснуючих об’єктів. Модераторка заходу, доцентка кафедри української мови та культури Кошетар У.П., запропонувала студентам навчальний матеріал з теми. Зокрема відбулося обговорення біографії та творчості Мікеланджело Буанаротті й Сальвадора Далі. Студентам було запропоновано виконати завдання та самостійно підготувати інформацію про віртуальні музеї, яка може допомогти під час вивчення тем та підготовки до іспиту з історії української державності та культури. Як показав досвід, формат роботи з використанням технологій дистанційного навчання (Google Classroom) ефективний: студенти активно працюють, беруть участь в обговоренні, залишають коментарі.