Засідання наукового гуртка

24 жовтня 2022 року відбулося засідання наукового гуртка у 113 групі ФТМЛ, спеціальності «Логістика», яке провела старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Мазуренко Зоя Юріївна. Студенти зробили цікаві та змістовні доповіді англійською фаховою мовою з теми: “Tech trends in Logistics” (Технологічні тенденції в логістиці). На зустрічі студенти показали слайди своїх презентацій, після цього пройшло обговорення новітніх технологічних тенденцій для логістики у 2022 році, серед яких: інтернет речей, кібербезпека, хмарні системи, безпілотні транспортні засоби та дрони, блокчейн, системи управління транспортом, технологія Digital Twin, технологія доставки «останньої милі», метавсесвіт, штучний інтелект, роботизована автоматизація процесів та інші. Окрема дискусія відбулася щодо технологічних тенденцій, які впливають на транспортний сектор. Також було проведене порівняння сучасних тенденцій з технологічними тенденціями, що були актуальними для логістики 14 років тому, на основі прочитаної статті із професійного журналу Logistics Today.