Засідання наукового гуртка кафедри історії та документознавства

27 жовтня  2022 р. у режимі онлайн на платформі Meet викладачами кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ було проведено засідання наукового гуртка «Академічні вимоги до написання курсових проєктів та кваліфікаційних робіт» для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (Наукові керівники – д.і.н. проф., завідувач кафедри Тюрменко І.І. та к.і.н., доц. Юрченко О.А.). Засідання було присвячене обговоренню основних вимог до написання кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Магістр».  Значна увага була приділена вимогам до оформлення кваліфікаційної роботи, особливостям формування ілюстративного та роздаткового матеріалів, підготовці додатків до роботи. Було обговорено питання й про презентаційне представлення результатів наукових досліджень здобувачами вищої освіти.