Ставимо наукові цілі та успішно їх реалізуємо!

29 вересня 2022 року розпочав роботу студентський науковий гурток «Актуальні проблеми наукової комунікації», що функціонує на кафедрі української мови та культури. У ході першого засідання за темою «Організація наукової роботи студента-дослідника. Академічна доброчесність» керівниками Світланою Литвинською та Оксаною Приходько було окреслено вектори наукової діяльності студентів у стінах Національного авіаційного університету, зокрема форми і жанри наукової діяльності для підвищення наукового і фахового рівня. Було репрезентовано наукові здобутки студентів у рамках роботи зі студентами кафедри української мови та культури, також порушено проблему академічної доброчесності та проаналізовано механізми уникнення плагіату в науково-освітньому середовищі. Особливе зацікавлення та дискусії в студентському середовищі викликало різноманіття проявів академічної недоброчесності, статистика щодо наявності плагіату в Україні та за кордоном, а також способи запобігання цьому ганебному явищу.