Допоможи друзям нашим меншим

Доцентом кафедри соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Тетяною Петренко разом зі студентами груп СР – 316 та СР – 416 організовано і проведено благодійний проєкт «Допоможи друзям нашим меншим».

За зібрані кошти придбано харчі для собак і котів, які перебувають у притулку «Сіріус», що у с.Федорівка Вишгородського району.

Це найбільший притулок у Київській області, який прихистив понад 3000 тварин. Про них піклуються 11 працівників, які працюють, не покладаючи рук.

У притулку будують нові вольєри. Створено “будинок для старих” і молодняку. Все як і у людському житті.

Дякуємо всім, хто долучився до нашої акції. За перераховані гроші кожний отримав книжку Т. Петренко «Доля-жити далі!».

Акція продовжується.

Студенти відкрили нову “банку” в банку і продовжують збір коштів.