Як тебе не любити, Києве мій!

18 вересня 2022 року студенти першого курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» побували на традиційній екскурсії історичним центром Києва, яка була організована завідувачем кафедри історії та документознавства, доктором історичних наук, професором Іриною Тюрменко, наставником групи ДК 121 кандидатом історичних наук, доцентом Лесею Халецькою. Завдяки проведенню екскурсії глибоким києвознавцем, кандидатом історичних наук, доцентом Олегом Захарчуком студенти отримали можливість детальніше ознайомитися з історією давнього і сучасного Києва, його видатними особистостями, історичними архітектурними пам’ятками. Цікавими і не всім відомими фактами доповнювала розповідь екскурсовода завідувач кафедри Ірина Тюрменко. Прогулянка-екскурсія Києвом не лише збагатила знання студентів, а й створила можливість познайомитися один з одним, зав’язати спілкування, стала початком спільного співжиття та спільної діяльності у новому статусі студентів НАУ. У гарному настрої, усміхнені, отримавши заряд енергії, добра, краси розпочинають студенти непростий, але надзвичайно важливий для кожного новий етап свого життя!