Гостьова лекція
професорки Шуламіт Рамон

22 вересня 2022 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Соціальна робота» відбулася онлайн-лекція  “Learning from Community Mental Health Models” професорки Шуламіт Рамон Університету Хертфордшир (Велика Британія).

Лекція викликала зацікавленість магістрів, як майбутніх фахівців з соціальної роботи, довела важливість міжнародного досвіду у сфері відновлення психічного здоров’я для вітчизняної соціальної роботи.

Здобувачі вищої освіти ОПП «Соціальна робота» та викладачі кафедри соціальних технологій ФЛСК НАУ щиро вдячні пані професорці Шуламіт Рамон та організаторам університетів-партнерів за можливість проведення лекції.